A2-kategooria e-õpe / Parda 4, Tallinn

• 16:00 до 17:30
  • Parda 4 / 3. korrus / Ruum 314

Üldinfo

• A2-kategooria sobib, kui oled vähemalt 17 aastat ja 6 kuud vana. Peale juhiloa omandamist võid juhtida mootorratast, mille võimsus ei ületa 35 kW või mille võimsuse ja massi suhe ei ületa 0,2 kW kilogrammi kohta.

Alustamine

Registreeru koolitusele meie kodulehelt või õppeklassides. Tasuda saad läbi internetipanga või sularahaga meie õppeklassides/kontorites.

Tasumisvõimalused

• osadena tasumine: kursusele registreerudes tasu esimene osamakse ja edasi põhimõttel kasvõi üks sõidutund korraga;
  • kursusele registreerudes võib tasuda kogu kursuse maksumuse korraga.
  • ettevõtetel on võimalik koolituse eest tasuda arvega.

Maksumus 380€Lisa sõidutund 25€

ШАРЕ
2020-9-1 16:00 2020-9-1 17:30 Европа/Лондон A2-kategooria e-õpe / Parda 4, Tallinn Teooriaõpe läbitakse iseseisvalt e-õppena.  Koolituse maksumus sisaldab 10 tundi teooriat ja 10 sõidutundi. Parda 4 / 3. korrus / Ruum 314
сохранить мероприятие в календарь
прошедшее мероприятие

Приходите или спросите по телефону

Мы свяжемся с Вами в течении 24-х часов, назначим время консультации и составим индивидуальный план обучения по системе SMART.

Курсы

Saate teooriakursuse eest tasuda 2 osas ja sõidutundide eest tasuda eraldi iga tunni eest.