B – kategooria algaste, klassis / Ehitajate tee 108, Tallinn

• Ehitajate tee 108 / 2. korrus / Ruum 25

Üldinfo

1. Registreeruge meie veebilehel
  2. Ühe tööpäeva jooksul me võtame Teiega ühendust ja määrame konsultatsiooni aja
  3. Konsultatsiooni ajal koostame individuaalne õppimise plaan
  4. Õppesõiduga saate alustada peale arstitõendi saatmist

Tasumisvõimalused

• osadena tasumine: kursusele registreerudes tasu esimene osamakse ja edasi põhimõttel kasvõi üks sõidutund korraga;
  • kursusele registreerudes võib tasuda kogu kursuse maksumuse korraga.
  • ettevõtetel on võimalik koolituse eest tasuda arvega.

Mida teha, et kursus edukalt lõpetada?

1. Jätke taoutlus meie veebilehele
  2. Läbida teooria kursus
  3. Labida sõidutunnid
  4. Läbida esmaabikoolitus
  5. Läbida pimeda ajal sõidukoolitus
  6. Läbida libedasõidu koolitus
  7. Saada lõputunnistust

Maksumus 460€Lisa sõidutund 15€

JAGA
2020-8-16 16:00 2020-8-20 17:30 Europe/London B – kategooria algaste, klassis / Ehitajate tee 108, Tallinn Teooriaõpe läbitakse iseseisvalt e-õppena.  Koolituse maksumus sisaldab 26 tundi teooriat ja 20 sõidutundi. Ehitajate tee 108 / 2. korrus / Ruum 25
Salvestan sündmuse kalendrisse
toimunud koolitus

Tule kohale või küsi lisa telefonil

Võtame teiega 24 tunni jooksul ühendust, määrame nõustamise aja ja koostame individuaalse õppeplaani SMART süsteemi järgi.

Koolitused

Saate teooriakursuse eest tasuda 2 osas ja sõidutundide eest tasuda eraldi iga tunni eest.