Sõiduauto / B-kategooria

Valige endale sobiv pakett

Express ★★★

• 450 € – Teooria kiirkursus
  • 630 € – Õppesõidu kursus (28 tundi) *(võimalus tasuda iga tundi eraldi)
  • 40 € – Esmaabi kursus
  • 60 € – Pimeda ajal sõidu koolitus
  • 100 € – Libedasõidu koolitus

• 1280 €Kogusumma (fikseeritud hind, vajalik autokooli lõpetamiseks)
  • Liiklusteooria õppemaht – vähemalt 28 akadeemilist tundi
  • Sõiduõppe maht – vähemalt 28 akadeemilist tundi + pimedaaja koolitus – vähemalt 1 akadeemiline tund + libedasõidu koolitus – vähemalt 1 akadeemiline tund
  • Esmaabi koolitus – vähemalt 16 akadeemilist tundi

!Koolituse alustamiseks pead olema vähemalt 15,5 aastat vana. Koolitusele saad registreeruda meie kodulehelt või õppeklassides!

!!Pärast teooria kursuse ja sõiduõppe lõpetamist, õpilane saab autokooli lõpetamise tunnistuse kätte ja saab registreerida eksamitele Maanteametis!!

★★★ Meie autokooli kiirkursus annab võimalust läbida autokooli ainult 4 – 6 nädalaga individuaalse õppimisplaani abil!

Lisateenused

• 200 € – Teisest autokoolist üleminek
  • 37 € – Lisasõidutund
  • 35 – Liiklustestid “Liikluslab”
  • 90 € – “Jatkuõpe”
  • 160 € – “Lõppastme koolitus + registreerimine”

Saate teooria kiirkursuse eest tasuda 2 osas ja sõidutundide eest tasuda eraldi iga tunni eest.