Meist

SMART autokool

Oleme spetsialiseerunud kvaliteetsele sõiduõppele. Teeme pidevalt kõik võimaliku selleks, et täiustada meie toodet (õpet) ning tõsta seeläbi õppeprotsessi tõhusust. MEIE firma töökorraldus – oleme kohustatud tagama meie õpilastele / klientidele kvaliteetset kaupa, so kvaliteetseid teoreetilisi ja praktilisi teadmisi autojuhtimises ja kooskõlastada need teadmised Teemaanteametis. Kõige olulisemaks on see, et meie õpilased saavad hindamatu praktikakogemuse, et edaspidine autojuhtimine tagaks Teile rõõmu ja naudingu, mitte pingeid ja stressi.

Tule kohale või küsi lisa telefonil

Võtame teiega 24 tunni jooksul ühendust, määrame nõustamise aja ja koostame individuaalse õppeplaani SMART süsteemi järgi.

Saate teooriakursuse eest tasuda 2 osas ja sõidutundide eest tasuda eraldi iga tunni eest.